Gamintojai - Tetrada
379
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-379,theme-starflix,qode-quick-links-1.0,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive
 

Gamintojai

 

„Bauscher“ kompanija yra profesionalams skirto porceliano išradėja. Įkurta 1881 metais, dabar ši kompanija yra didžiausias viešbučiams ir restoranams skirto porceliano gamintojas pasaulyje. Aukščiausia gaminių kokybė garantuojama jau daugiau kaip 130 metų. „Bauscher“ vardas – tai kokybės (100% gaminių gaminama Vokietojoje), puikaus dizaino, funkcionalumo ir patikimumo garantija. Jūs Galite pasirinkti iš daugybės skirtingų kolekcijų – baltų ar dekoruotų (galimi ir specialūs užsakymai užrašams, raštams, dekorui).

“Bauscher” kietojo porceliano indai yra atsparūs kraštų skilinėjimui, glazūra yra maksimaliai atspari susibraižymui, indai skirti plauti indaplovėse, tiksliai pritaikytais dangteliais, maksimaliai palaiko šilumą, gaminių kojelės (dugnas) yra poliruotos.

Nuoroda į gamintojo svetainę

Įkurta 1863 metais Hepp kompanija yra profesionalių stalo įrankių ir serviravimo indų gamintoja. Ji laikoma viena svarbiausių stalo įrankių tiekėjų pasaulyje, Hepp gaminių galima sutikti visur – ore, jūroje, žemėje – nuo prabangiausių viešbučių Europoje iki solidžiausių Azijos avialinijų.
Hepp gaminiai yra žinomi ir vertinami dėl akį traukiančio dizaino, kokybės,  klasikos ir modernaus stiliaus derinio.
Hepp prekių asortimente platus stalo įrankių, serviravimo įrankių, bufetams ir banketams skirtų nerūdijančio plieno ir sidabruoti  gaminiai.

“Zieher” prekės ženklas – tai novatoriško dizaino ženklas. Gamintojo tiklas kurti indus penkių žvaigždučių viešbučiams ir aukščiausios klasės restoranams, taip pat moderniai virtuvei, kur virtuvės šefas kuria naujas technologijas ir diktuoja gastronomijos tendencijas.

“Zieher” kokybiški, šiuolaikiniai indai ir bufetinės sistemos pagaminti iš įvairių medžiagų, tokių kaip stiklas, nerūdijantis plienas, medžio masyvas, porcelianas ir t.t.